Informace o Labyrintu za 60“ a něco navíc o našich kmotříčcích

HISTORIE

Prezentace, kterou se chystáte otevřít představuje vizi, s níž jsme Labyrint uváděli v život. Vznikla na popud lidí z byznysu, na které jsme se obrátili s prosbou o spozorink, a kteří na nás neměli více času než jednu minutu. :)

LABYRINT za 60 sekund_PR-prezentace_14leden2015_Aweb

SOUČASNOST

Co je dnes jinak? Přednášky pro gymnazisty přebrala Juniorská univerzita Univerzity Karlovy (JUK), která začala fungovat o semestr později než Labyrint.

Labyrint posunul, na základě zkušeností z pilotního semestru, dolní věkovou hranici. Bez problémů jej navštěvují i desetileté děti, a máme i některé mladší. Většině našich studentů je 13 – 14 let.

Programovou linku pro starší (vyšší stupeň gymnázií) potáhneme přes workshopy pro školy.

Naše kmotřička, dnes již paní prof. PaedDr. Radka Wildová, CSc., se stala paní prorektorkou. Srdečně blahopřejeme!

Ve svém důsledku tato změna znamená, že Pedagogická fakulta UK má nového děkana, a řady našich kmotříčků se tak rozrostly. Našemu panu děkanovi, prof. PaedDr. Michalu Nedělkovi, Dr. přejeme hodně úspěchů a děkujeme, že se ochotně ujal i role kmotříčka Labyrintu.

PŘÍŠTÍ TÝDEN SE MŮŽETE TĚŠIT NA FOTOGALERII KMOTŘÍČKŮ A MOŽNÁ I DALŠÍCH PŘÍZNIVCŮ LABYRINTU!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>