Lidé z nejužšího týmu | Labyrint Vědění

Lidé z nejužšího týmu

Na této stránce najdete miniportréty nejužšího týmu Labyrintu. Medailonky přednášejících naleznete v podrobnějších programech jednotlivých semestrů!

Labyrintí tým

 

PhDr. Tamara Bučková, Ph.D.
PhDr. Tamara Bučková, Ph.D.

Srdce Labyrintu

Tamara Bučková působí na Katedře germanistiky UK-PedF. Zabývá jazykovou a literární komunikací, sémasiologií literatury. Specializuje se na literaturu pro děti a mládež, zpracování literárních příběhů dalšími médii, didaktiku literatury a dramapedagogiku. To vše uvádí do kontextu se světem cizích jazyků. Proto se zabývá i lingvistikou. Její doménou je německý jazyk a kultura. T.B. je spoluautorkou vícerých kolektivních monografií. Své odborné práce publikuje v německém a českém jazyce. Ve volném čase se věnuje scénickému tanci, divadlu, vlastnímu psaní a práci s dětmi.

Přání Labyrintu

Labyrint věd(ění) je pro mě důležitým spojením vědy a skutečného života mimo univerzitu, na kterém mi záleží. Mám ráda smysluplné věci a snažím se tak i žít. Věřím, že odhalí Labyrint mnohé talenty a přeji mu hodně úspěšných hledačů věd(ění).

_____________________________________________________

Doc. PhDr. Ondřej Hník, Ph.D.
Doc. PhDr. Ondřej Hník, Ph.D.

Srdce Labyrintu

V současnosti působí Ondřej Hník na Katedře české literatury UK-PedF. Zabývá se didaktikou literatury a výzkumem čtenářství. Je zastáncem zážitkové pedagogiky. O.H. je spoluautorem vícerých učebnic. Ve volném čase se věnuje psaní beletrie. Dosud je podepsán pod šesti tituly poezie i prózy. V roce 2013 získal výroční cenu nakladatelství Albatros za sbírku básní Malý pražský chodec. Vystupuje s dalšími umělci v literárně-dramatických pořadech.

Přání Labyrintu

Mé působení v Labyrintu je pro mě smysluplnou a tvůrčí činností. Přeji Labyrintu kvalitu a dlouhé trvání.

_____________________________________________________

Ing. Martina Podzimková
Ing. Martina Podzimková

Spojka Labyrintu (kontaktní osoba)

Martina Podzimková vystudovala Stavební fakultu ČVUT v Praze obor ekonomie a řízení. Ve svém volném čase se zajímá o kulturu (anglicky psanou fantasy pro mládež), alternativní medicínu (homeopatii a reiki). Ráda fotí a pozoruje svět.

Přání Labyrintu

Labyrintu přeji samé zvídavé hledačky a hledače, kteří nebudou lamentovat nad slepými chodbami, lkát nad prošlapanými podrážkami a především ty, kteří vydrží.

_____________________________________________________

Bc. Jolana Svobodová
Bc. Jolana Svobodová

Kontaktní důstojnice pro školy (kontaktní osoba)

Jolana Svobodová pracuje na UK PedF v Oddělení pro vnější vztahy. Jako styčná důstojnice Labyrintu s ostatními strukturami fakulty pracuje s absolutním nasazením a empatií. Tým Labyrintu si svou práci bez ní neumí představit.

_____________________________________________________

doc. PaedDr. Radka Wildová, CSc.
prof. PaedDr. Radka Wildová, CSc.

Kmotřička Labyrintu

Prof.. PaedDr. Radka Wildová, CSc., prorektorka Univerzity Karlovy pro koncepci a kvalitu vzdělávací činnosti. V době založení Labyrintu věd(ění) děkanka Pedagogické fakulty UK v Praze.

_________________________________________________________________________________

prof_nedelka-300x300prof. PaedDr. Michal Nedělka, Dr.

Kmotříček Labyrintu

Prof. PaeDr. Michal Nedělka, Dr., děkan Pedagogické fakulty UK.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>