O Labyrintu podrobněji

  • CO JE LABYRINT VĚD(ĚNÍ) A KDO SE ZA NÍM SKRÝVÁ

LABYRINT VĚD(ĚNÍ) JE BEZPLATNÁ UNIVERZITA PRVNÍHO VĚKU, KTERÁ JE ZASTŘEŠENA PEDAGOGICKOU FAKULTOU UNIVERZITY KARLOVY V PRAZE

Podobá se virtuálnímu bludišti, v  jehož chodbách i chodbičkách jsou schovaná zajímavá témata z oblasti přírodovědných a humanitních věd, umění i sportu.

  •  PRO KOHO LABYRINT JE

PRO ŽÁKY 2. STUPNĚ ZÁKLADNÍCH ŠKOL A NIŽŠÍHO STUPNĚ GYMNÁZIÍ.

Je tedy určen všem ve věku 10 – 15 let, kteří chtějí vědět víc, než se mohou dozvědět ve škole, než mohou vyčíst v knížkách, nebo najít na internetu. Pokud jste překročili magickou desítku a máte pocit, že vás Labyrint OPRAVDU zajímá, pak neváhejte a přijďte také!

  •  CO, KDY A KDE VÁM LABYRINT NABÍZÍ

PŘEDNÁŠKY A WORKSHOPY, které se budou konat od února do května 2015 v plně vybavených prostorách Pedagogické fakulty UK. Proběhnou pod vedením odborníků z UK a dalších univerzit v ČR i zahraničí.

  • CO S TÍM?

To, co má člověk v hlavě, už mu nikdo nevezme. Rozklikněte si stránku „CO ZNAMENÁ VSTOUPIT DO LABYRINTU“ a dozvíte se víc.

  • PROČ A JAK SE PŘIHLÁSIT?

PROČ? Není chytré ani zábavné mít hlavu „jen“ přeplněnou informacemi. Stojí za to, mít je srovnané. JAK? Stačí si rozkliknout stránku „PŘIHLÁŠKY“. :)

  • STÁLE V TOM MÁTE ZMATEK? NEVADÍ. ROZKLIKNĚTE SI STRÁNKU „LABYRINT V 60 SEKUNDÁCH!“  :)))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>