O Labyrintu podrobněji

  • CO JE LABYRINT VĚD(ĚNÍ) A KDO SE ZA NÍM SKRÝVÁ

LABYRINT VĚD(ĚNÍ) JE UNIVERZITA PRO DĚTI, TEENAGERY A MLADÉ DOSPĚLÉ.

Podobá se virtuálnímu bludišti, v  jehož chodbách i chodbičkách jsou schovaná zajímavá témata z oblasti přírodovědných a humanitních věd, umění i sportu.

  •  PRO KOHO LABYRINT JE

V první řadě pro všechny ve věku 10 – 15 let. Pro ty, kteří chtějí vědět víc, než se mohou dozvědět ve škole, než mohou vyčíst v knížkách, nebo najít na internetu.

Přijít mohou i mladší, kteří tak nějak ´předběhli´vrstevníky a nechtějí zůstat stát.

Přijít mohou i straší, které to prostě zajímá. Máme na mysli nejen členy rodiny, ale i učitele s malými skupinkami nebo učitele, kteří již neučí a děti jim prostě chybí.

Labyrint je také výbornou školou pro budoucí učitele, kterým se v hlavě neustále honí otázka, jak zprostředkovat vědění maximálně odborně a přitom netradičně a zajímavě.

  •  CO, KDY A KDE VÁM LABYRINT NABÍZÍ

Přednášky a tvůrčí dílny pro jednotlivce, workshopy pro školy. Je potřeba orientovat se podle titulní stránky JAK FUNGUJE SVĚT.

  • CO S TÍM?

To, co má člověk v hlavě, už mu nikdo nevezme.

  • PROČ A JAK SE PŘIHLÁSIT?

PROČ? Není chytré ani zábavné mít hlavu „jen“ přeplněnou informacemi. Stojí za to, mít je srovnané. JAK? Stačí si rozkliknout stránku „PŘIHLÁŠKY“. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>